Zombeer indir

0
 
 
 

Zombeer indir

Zombeer indir
Zombeer indir
Moonbite Oyunları ve U & I Entertainment lezzetli beyninden zombi filmleri ve içme bira hakkında herşey kick-ass bir unapologetically saygısız saygı olduğunu Zombeer, bir first-person shooter gelişmiş bir ve güncelleştirilmiş bir sürümünü geliyor.

Comedy Central yazarları yeni anlatı içeriği ile Zombeer, elbette, cephane ve bira sağlıklı bir kaynağı geçmişin klasik zombi filmlerinde esprili referans ile doludur ve.

Yakın (ve bazı şanslı diyebilirsiniz) geleceği olarak, zombiler haline dünyanın nüfusunu dönüştüren bir virüs sonucunda salgın var. O şanslı bir parçası değil – bu var: bir zombi tarafından ısırılan sonra enfeksiyon savmak için tek yol bira içiyor!

Kahraman olarak oynamak “K”, kurtulan zombi virüsü ve kötü sürekli kalıntı ile uyguluyor, oyuncular onun kız arkadaşı Karen bulmak ve çok geç olmadan çıkmak itidal ve katliam bir denge yönetmek zombi kıyamet aracılığıyla onların önünü açmak gerekir!

Temel Özellikler

• Kişisel (PC) Pleasure Gelişmiş: Zombeer güncellenmiş ve geliştirilmiş sürümü PC oyuncuları deneyimini maksimize etmek için optimize edilmiştir. Rafine kontrolleri, etkileşim ve gelişmiş silahlar sadece bir visseral iyi vakit sağlamak için yapılan additionsl bazılarıdır.

• Bu Lezzetli Komik Bone İçin Daha Fazla Şakalar: Zombeer Comedy Central yazarlar yeni bir hikaye içeriği ile komik getiriyor

Braaaiinnn !: Zombeer Tease için Yeni Tunes • Red Bull Record kendi Beş Bıçaklar ve daha fazlası için yeni müzik bir güncelleştirme müziği içerir! Tüm mükemmel zombi kıyamet de cehennem yükselterek için reçel uygun.

• Headshots en iyi şunlardır: Oyuncular artık kanlı tatmin edici sonuçlar ile zombi Headshots kapalı puanı. Her zaman çift dokunun unutmayın ve mermi ile cimri olmayın.

• Chug, Chug, Chug: senin hareketlilik sınırlandırılması, sen savurmak yapacak şeyler çok birine kendilerini dönüm önlemek için Zombeer çuf, ancak dikkatli olmak gerekir oyuncular olarak itidal ve katliam mükemmel dengesi, bulun.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
1.485
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Zombeer indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 17-05-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
Mafia III PC FULL indir
10.496 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?