Warhammer 40,000: Space Marine indir

0
 
 
 

İnsafsız bir Space Marine’in zırhlarını giyin ve sayıca üstün uzaylı güçlerini ölümcül silahlarınız ile ezin. Oluşturulmuş en zengin bilim-kurgu evrenindeki gerilimli ve vahşi bir dünyada mücadele verin.

Warhammer 40,000: Space Marine’de sayısız savaştan sağ çıkmış, Ultramarines bölümünden bir Space Marine olan Kaptaın Titus’sunuz.

Milyonlarca birimden oluşan Ork güruhu İmparatorluk’a ait, insanlığın bitmeyen hayatta kalma savaşı için gereken silahları üreten, gezegen büyüklüğünde bir üretim tesisini istila eder. Bu gezegeni elden çıkarmak gibi bir seçenek yoktur ama aynı zamanda bu dünyanın gölgelerinde daha karanlık ve daha şeytani bir tedit dolaşmaktadır.

İmparatorluğun özgürlük ordusu yoldadır ve Ultramarine’ler destek gelene kadar anahtar lokasyonları ellerinde tutmakla görevlidirler. Kaptan Titus ve tecrübeli Ultramarine’lerden oluşan bir birlik insanlığın düşmanlarını alt etmek adına savaşmaktadır.

ÖZELLİKLER
Savaşta yer alın: Durdurulamaz bir Space Marine olarak savaşın ortasında yer alın. Asla saklanmayın, asla siper almayın, yalnızca yolunuzda duran her şeyi yok etmeye bakın

Düşmanlarınızı vahşice alt edin: Yüksek kalibreli menzilli silahlardan yıkıcı yakın dövüş saldırılarına akıcı bir geçiş sağlayan yenilikçi savaş sistemine tanık olun. Bir düşmanı yolk etmek hiç bu kadar tatmin edici olmadı.

Warhammer 40,000’in karanlık geleceğini tecrübe edin: İlham verici mekânların, ölümcül düşmanların, gergin savaşların ve insafsız katliamların olduğu zengin bir evren sizleri bekliyor.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
1.116
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Warhammer 40,000: Space Marine indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7.55 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 9 Eylül 2011

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

BENZER OYUNLAR
Iron Fish pc indir
354 bakılma
Mafia III PC FULL indir
12.741 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?