Velocity 2X indir

0
 
 
 

Velocity 2X indir

Velocity 2X pc torrent oyun indir

Sertifikalı badass ol.

Düşman yabancılar bir ırk tarafından kaçırılan, Teğmen Kai Tana onu hızlı refleksler kullanmanız gerekir ve Quarp Jet teleporting gücü onu diğer mahkumları serbest ve ev bir yol bulmak için. Yukarıdan aşağıya dikey Shoot ’em up ve yan kaydırma eylem Platformer arasında ileri ve geri takas Hız 2X inanılmaz bir deneyim haline hızlı tempolu, çılgın oyun iki benzersiz tarzı karıştırır.

Yüksek enerjili Macera: Oyuncular silah ve teleporting teknolojisi kullanarak çeşitli tehlikeli toprakları üzerinden Quarp Jet Pilot gerekir. Sonra içinden kötü uzaylı ırk yenmek için yan kaydırma misyonlar üzerinden gemi ve peşin dok!
Hız Runner Rüyası: Kullanım Speed ​​Boost yastıkları oyunu daha hızlı üzerinden bunu yapmak için on-ayak teledash ve sibernetik sprintler!
50’den fazla Dinamik Düzeyleri: Quarp teknolojisini kullanarak, peşin olarak hız ve zorluk artar oyun saatleri ile Teğmen Tana gidin.
Yüksek Yeniden çalabilme: en yüksek puanı olabilir kim olduğunu görmek için arkadaşlarınıza karşı yarışın! Sırada liderler hız koşucular hızlı zaman için rekabet edelim, en yüksek tamamlama yüzdesi ve en yüksek toplam puanı!
Neon Geleceği: rengarenk cesur görsel efektler yıldızlı ve oyuncular Take darbeli elektronik müziği ödüllü oyun besteci Joris de Man tarafından ortaklaşa yarattı.
YENİ ÖZELLİK Günlük Mücadelesi: kendi liderler ile komple özel yeni haritalar, günlük gel!
Çift Çekirdekli ve Kritik Aciliyet DLC Paketleri Dahil: gelişmiş teknikler master 16 ek zihin-erime seviyeleri!

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
1.589
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Velocity 2X indir

Tür: Aksiyon Oyunları, PC OYUNLARI

Platform: PC

Boyut: 609 MB

Crack: RELOADED

Tarih: 20-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Mafia III PC FULL indir
9.399 bakılma
Stay Close PC indir
520 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?