Titanfall 2 Pc indir

0
 
 
 

Titanfall 2 pc 2016 torrent indir

Titanfall 2 2016 pc indir, Microsoft, Azure bulut tabanlı teknoloji, diğer platformlar için özel oyunlara bile değil geliştiriciler kullanarak dışarıdan geliştiriciler tutmak olmaz, Xbox oyun patronu Phil Spencer diyor.

(Twitter yazma DualShockers aracılığıyla), fan hakkında Spencer sordu Titanfall 2 onlar “franchising Azure Cloud computing ve sunucularda kaybetmek görmekten nefret ediyorum.” Nasıl ve

Spencer cevapladı: “Azure hizmetleri Biz kullanarak birilerini tutmak olmaz, herhangi bir oyun bile başka platformun exclusives vardır.”.

Ama Spencer o Azure kullanımı ile ilgilidir olarak düzenleme Titanfall 2 yerinde ne olabileceği hakkında daha fazla ayrıntı ifşa etmedi. “İnsanların beni belirli 3. parti oyun hakkında yorum yapmak istediğini biliyorum, ben sadece. Üzgünüm, olamaz” diye açıkladı.

Bulut sunucuların orijinal Titanfall kullanımı oyunu başlattı zaman son derece lanse özelliği idi Xbox sistemleri ve PC 2014 Microsoft ve geliştirici Respawn teknolojisini kullanarak bahsedilen döndü içinde işleme kadar serbest oyun-AI için faydaları bir dizi kilidi güç “daha detaylı grafikleri.”

Bir netice, olsun ya da olmasın tüm ama multiplatform oyun olduğu doğrulandı, aynı zamanda bulut teknoloji kullanır – ve ne gelişmeler sonucunda yerde olabilir – görülecektir.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
9.031
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Mafia III PC FULL indir
11.922 bakılma
Sky Break indir
211 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?