Titan Quest: Gold Edition indir

0
 
 
 

Kahramanları efsaneye dönüştüren cesarete şahit olun.

Age of Empires’ın yapımcılarından Brian Sullivan ve Braveheart’ın yazarı Randall Wallece, eski Yunanistan, Mısır ve Asya’da geçen devrimsel, yenilik dolu bir aksiyon RPG sunuyor.

Titanlar sonsuz tutsaklıklarından kurtulmuştur ve dünyaya yıkım getirmek istemektedir. Tanrılar, hem insanların hem de tanrıların kaderini tayin edecek bu epik mücadelede dengeleri tersine çevirecek bir kahramana ihtiyaç duymaktadır. Göreve hazır mısınız?

Kadim dünyayı keşfedin: Mistik gizemlerin sırrını çözün ve Partenon’a, Piramitlere, Babil’in Asma Bahçeleri’ne, Çin Seddi’ne ve daha birçok efsanevi bölgeye yol alarak mitolojik yaratıklarla mücadele edin.
Efsanevi yaratıkları alt edin: Bütün varoluşun kaderini belirleyecek hikâye bazlı oyunda tüyler ürperten mistik yaratıklarla savaşın.
Özelleştirilebilir karakterler: Karakterinizi için 28 sınıftan birini seçin ve 1000’in üzerinde eşsiz ve efsanevi nesne ile tarihin gördüğü en büyük kahramanı yaratın.

– Titan Quest: Immortal Throne –
Titan Quest: Immortal Throne 2006’nın RPG hiti Titan Quest’in aksiyon dolu genişleme paketidir. Age of Empires ve Titan Quest’in yapımcılarından Brian Sullivan epik hikâyeyi karanlık ve daha zorlu bir bölge olan Hades’in yer altı dünyasına taşıyor.

İyiyle kötünün bu epik çarpışmasında oyuncular Yunan mitolojisinin en büyük kötülükleriyle yüzleşecek, Cerberus’un saldırılarına karşı duracak ve Styx Nehri’nde şansını zorlayacak. Oyuncular yeni düşmanların yanı sıra yeni dostlar da kazanacak. Bu yeni, karanlık macerada başarılı olmak için kör medyum Tiresias’ın kehanetlerini dinleyecek, Agamemnon ve Aşil’in yanında dövüşecek ve Odise’nin kurnazlıklarını lehine kullanacak.

10 ek karakter seviyesi: Oyuncular eski veya yeni karakterlerini yeni seviyelere çıkarabilmekte, yeni ekipmanlar ve yetenekler ile donatabilmekte.
8 yeni karakter sınıfı: Bu genişleme paketi, var olan ustalıklarla birleşen ve sekiz yeni karakter sınıfı meydana getiren tamamen yeni bir yetenek ustalığı sunmakta.
Yeni yaratıklar, bölgeler ve ekipmanlar: Akdeniz’in egzotik bölgelerinden Hades’in karanlıklarına yol alın. Yüzlerce yeni ekipman bulun.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
4.009
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Titan Quest: Gold Edition indir

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.98 GB

Crack: REPACK

Tarih: 26 Haziran 2007

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

BENZER OYUNLAR
Mafia III PC FULL indir
9.653 bakılma
Stay Close PC indir
560 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?