Tidal Affair Before The Storm indir

0
 
 
 

Tidal Affair Before The Storm torrent indir

Tidal Affair Before The Storm torrent indir, Genel gizli temel prensipleri olmaya devam ederken, Gelgit Affair size farklı düşünmeye zorlar yeni mekaniği sunmaktadır. Aksine, geleneksel silahlara alçalma daha, oyuncular düşman işlemek ve uzak yoldan onları yönlendirmek gerekir.

Manisha güçlü değildir. Onun mücadele becerileri ancak, o kolaylıkla onu düşmanın tam kontrol altına almak mümkün, dipsiz olabilir. O sahip sınırlamaya rağmen, bu derinlik oluşturur ve kullanmak için oyuncular için olasılığı yepyeni bir dünya açılır!

Sen şemsiye iyi bir tanıtıcı olması iyidir, ama onlara eşlik yamalar daha iyi yapar! Yamalar ile yaratıcı olsun! Yamalar ev sahibi düşmanları üzerinde onları büyük bir avantaj sağlıyor büyük bir destek veriyor!

Gelgit Affair durdurmak ve objektif almanın en zeki yöntemi düşünmeye zorlar. Sadece kontrol için herhangi bir düşman toplama yerine, oyun koyar her koşulda en iyi sonucu verir en iyi düşman bulmak gerekir!
 
Aziz Charlotte, bu sıkıcı bir an bulmak nadirdir bir yer adı verilen bir adada demirledi. Tuzakları ve tehlikeli düşmanları ile dolu, bu ada her zaman diken üstünde olmak oyuncuları zorlar. Oyuncular odağı ve keskin tutmak gerekiyor!

90 ‘çıkan oyunlar ilham alarak. Bir zaman Fırtına farklı olduğu önce. O bir yolculuğa alır gibi kahramanı izlerini takip edin!
 
Fırtına (üç takım) ilk önce taksit final maçında Tidal Affair gelmek ne tanıtır. Üçleme, her taksitte her (Tidal Affair için) yönelik bir özellik ekler bir prolog olduğunu. Fırtına Alter Tides dünyasına tanıttı önce

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
1.943
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Iron Fish pc indir
134 bakılma
Mafia III PC FULL indir
12.356 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?