The Fleets of Sol indir

0
       
 
 

The Fleets of Sol indir

The Fleets of Sol indir Enfes Sol Filoları bir düşman donanmaları yıkım meydana getirmek için belirlenen tarafından sürekli takip edilirken karaya sivil nakliye arayışı içinde sektöre-to-sektörden atlamak gibi sermaye gemi filosu hakim odaklanan bir strateji hayatta kalma oyunu.
Şu Özellikler
Her radikal yolculuğa yaklaşım nasıl değiştirebilirsiniz benzersiz ikramiye sağladığından *, birden komutanlardan seçin.
* Her atlama size sıkıntı aramaları, yasaklama güçleri ve düşman kalelerini karşılaşmak gibi bilinmeyene bir sıçrama olduğunu.
* Senin gemi dikkatle Sipariş ve meşgul ya da atlama çevrimiçi duruma sürücüler için beklemek gibi düşman kuvvetlerini kaçının.
* Amansız düşman her fırsatta sizi önünü hazır ve hatta kararlılığını zayıflatmak için savaş başlığı ile dolu dost gemi kaçırıldı kullanacaktır.
* Kurtarıldı siviller arasında Discover uzmanları size çok ihtiyaç duyulan bir avantaj vererek filonuzu artırmaya yardımcı olur.
Yeterli siviller kaydedildi * Ne zaman düşman bir kez ve herkes için sizi durdurmak için bir plan kapakları ise, yeni ev gezegene son yolculuk başlar.
* 20 sermaye gemiler yanı sıra sayısız küçük avcı tekne kadar Komutanlığı.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 01 Nisan 2016

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
     
     
641
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
The Fleets of Sol indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: pc

Boyut: 2,75 gb

Crack: CODEX

Tarih: 01-04-2016

Dil: ingilizce

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?