The Evil Within Deluxe Edition indir

1
       
 
 

The Evil Within Deluxe Edition indir

The Evil Within Deluxe Edition indir korkunç bir toplu katliam sahne araştırırken, Dedektif Sebastian Castellanos ve onun ortakları gizemli ve güçlü bir kuvvet karşılaşıyoruz. polis arkadaşları kıyıma gördükten sonra, Sebastian pusuya ve bilinçsiz çaldı. O uyanır, o iğrenç yaratıklar ölenler arasında dolaşmak bir dengesiz dünyada bulur.
düşünülemez terör bakan ve hayatta kalmak için mücadele, Sebastian bu kötü kuvvet arkasında ne çözülmeye korkutucu bir yolculuğa çıkar.
ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ:
Saf Survival Horror İade
Shinji Mikami, hayatta kalma-korku babası, unutulmaz anlatı sarılmış bir ürpertici yeni bir oyun yönlendirmek için geri döndü. Gerginlik ve kaygı oyunun işkence dünya keşfetmek gibi dramatik artırmak.

Acımasız Tuzaklar ve Twisted Canlılar
Eğer ezici şeye rağmen hayatta kalma mücadelesi olarak düşünülemez dehşetini ve acımasız tuzakları karşı karşıyadır. ezici ölümcül yaratıklara karşı aynı şeytani cihazları kullanarak kendisine karşı kötülük çevirin.

Belirsiz bir Dünyada Bilinmeyen Tehditler
Gizemli ve kötü korkular çözgü ve çevrenizdeki katlanmış bir dünyada önde tezgah. Koridorlar, duvarlar, kapılar, ve tüm binalar tehditler herhangi bir zamanda ve herhangi bir yönden görünür bir gerçeklik oyuncular ensnaring, gerçek zamanlı olarak değişir.

Korku Yeni Yüzü
yalnızca en korkunç dünyalarda var olabilir çarpık entrika kurtulma için çalışırken rahatsız edici bir gerçeklik deneyimi. aşılmaz terörü yenmek ve içinde Evil keşfederek nihai heyecanını yaşamaya.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 20 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
     
     
4.194
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
The Evil Within Deluxe Edition indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 48,7 GB

Crack: -PROPHET

Tarih: 29-05-2016

Dil: ingilizce

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?