Tale of Wuxia indir

0
 

Tale of Wuxia indir Türkçe Yama
 

Tale of Wuxia indir
 

Tale of Wuxia indir

Tale of Wuxia indirWuxia Tale Phoenix Oyunlar ve Heluo Studio tarafından yapılmış bir rol oynama ve tek oyunculu PC oyunu. Yeni hikayeler, gameplays ve sistemlerin eklenen bir sürü, bu Wulin’e Efsaneleri yeni bir versiyonudur. Wuxia Tale tarafından kullanılan oyun motoru U3D olduğunu.

Wuxia Tale kendi Wuxia özelleştirebilirsiniz ücretsiz bir platform olan gameplayers sağlayan ithaf edilmiştir. Bunun yerine karakterlerin temel özellikleri ve dövüş sanatları ile sınırlı olma, bu yeni sürümde, gameplayers da kişilikleri ve kendi yeteneklerini seçebilirsiniz. Yeni yetenek sistemi karakterler daha belirgin hale getirir. Örneğin, sert işçiler monoton misyonlar de iyi yeşim ağaçları kızlar arasında daha popüler olsa da, kurnaz, değiştirilebilir görevleri tercih ederim. Farklı yetenekleri büyük ölçüde oynarken eğlenceli artan farklı gameplays ile birlikte gelir.

oyun haritalarında 1.Stories daha özgür ve gerçek Wuxia dünyayı resmeden, birçok yeni sistemleri ile donatılmıştır. Ayrıca, nihai eğlenceli bir karakter ilerlemesi yatıyor.
2.There, hatta NPC kendi duygulara sahip karakterler arasında daha fazla etkileşim vardır.
3.Multiple sonlar.
özel koşullara göre kilidini ihtiyacı gizli hikayeler 4.Lots.
Yeni hikayeler 5.Added sürü.
10’dan fazla artış olmuştur ile kız 6.The sayısı karakter ilişkisi olabilir.

 

İNDİRME DOSYALARI YENİLENDİ

 

Tale of Wuxia indir
 

Tale of Wuxia indir
 

Tale of Wuxia indir
 

Tale of Wuxia indir
 

Tale of Wuxia indir
 
     
1.386
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?