Skyshines Bedlam REDUX indir

0
 
 
 

Skyshines Bedlam REDUX PC FULL indir

Skyshines Bedlam REDUX torrent indir Tamamen Mekanik ortamda, Siz savaş içinde mürettebatlarınızın komutanısınız Sizin kendi kaynaklarınızı yönetmek için çeşitli karakterler ile etkileşim, senin Dozer iyileştirilmesi ve post-apokaliptik çorak gezinirken yolcuları korumak sorumlu bulunmaktadır.

Sürüm 2.6 Temel Özellikler:

• İki benzersiz oyun stilleri: Arcade ve Taktikler!
• Taktikler: takım tipi tabanlı hareket ve saldırı sistemi sınırlı kullanım mürettebat-polisaj dozer equalizers ve gelgit değişen Dozer silahlarla Turn-tabanlı dövüş!
• Arcade: benzersiz bir yıldırım savaş sistemi savaşları daha uzun ömürlü olarak daha güçlü oluyor düşmanları var. Turn-tabanlı dövüş hızlı oyun ile, over-the-top animasyonlar, eylem noktası tabanlı hareket ve saldırı sistemi, mürettebat-polisaj Dozer ekolayzır ve gelgit değişen dozer silah!
• Geliştirilmiş yapay zeka
• Dört benzersiz düşman gruplar: Marauders, mutantlar, Cyborgs ve Rogue yapay zeka – Kendi görünüş ve davranışları ile tüm.
• Rogue gibi lite RPG özellikleri ile: Rastgele karşılaşmalar ve keşifler, anlamlı permadeath, yönetmek için üç farklı malzeme, mürettebat tecrübeli sıralaması ve tekrar değeri sürü.
• Mücadelesi Run. Eğer rastgele bir Dozer, rastgele Mürettebat ve sınırlı kaynaklarla Bedlam yoluyla seyahat edebilirsiniz ?? kolay geliyor, ama acımasız Kral Viscera ve onun kölelerinin başarılı çalıştırmak önlemek için hiçbir şey duracaktır!

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
990
OYUN BILGILERI 7 ay önce eklendi
Skyshines Bedlam REDUX indir

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,34 GB

Crack: CODEX

Tarih: 17-03-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?