Shadow Warrior Special Edition

0
 
 
 

Shadow Warrior Special Edition

Shadow Warrior Special Edition Gölge Savaşçı (Hard Reset) efsanevi ve zeki savaşçı Lo Wang oynadığı bağımsız geliştirici Uçan Yaban Hog ​​klasik 3D Realms ‘tetikçi cesur bir Reimagining olduğunu. Klasik first-person shooter heyecan verici ve görsel çarpıcı dönüşüm gölge alemin acımasız orduları yok etmek bir katana zarif hassasiyetle ezici ateş kaba kuvvet birleştirin.
Öykü
Onun hilekar işveren tarafından sınırsız bir güç efsanevi bıçak elde etmek için sipariş olarak Gölge Savaşçı Zilla Şirketler kurumsal Shogun Lo Wang sıradışı hikayesini anlatıyor. Ölü ihanet ve sol, Lo Wang yıkımın eşiğine dünyamızı itmek için hazırlanıyor başka bir alemde antik tanrılara kanadın bağlantı öğrenir. Şimdi isteksiz kahraman şeytani işgali ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve geri karanlığa kötülüğü kovmak için silah, bıçak, büyü ve zekâ ustaca kombinasyonu yoluyla efsane haline gelmelidir.
Özellikler
Gölge Savaşçı Reborn – Gölge Savaşçı bir cesur yeni vizyon zarif heyecanlı aksiyon, yaratıcı mücadele ve Lo Wang komik efsane çağdaş retelling klasik first-person shooter oyun karıştırır.
Zarif Eskrim – tam hedeflenen hali ile ayrı düşmanları dilim veya öfkeli ordularını bir hızlı geçiş ile düşman ordularını kesmek için sıvı tarak ve özel saldırıları açığa için efsanevi katana kınından çıkarmak.
Arsenal yükseltilebilir – senin müthiş cephanelikte her silah yararlanın – Şık revolver ve dört varil av tüfeği patlayıcı uçlu yaylı tüfek cıvata ve lazer güdümlü roket rampaları için. Her silah gücü, hızını artırmak ve yıkıcı alternatif ateş seçenekleri eklemek için birçok benzersiz yükseltmeleri sunuyor.

CRACK VE UPDATE STEAM: İNDİR

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
5.700
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Shadow Warrior Special Edition

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7,4 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 17-04-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?