Next Car Game Wreckfest torrent oyun indir

6
 
 
 

Next Car Game: Wreckfest bize 90’lı yıllarda DOS ortamında oynadığımız klasik Destruction Derby oyununa benzer bir yapı sunan bir yarış oyunu.

Destruction Derby oyununda temel amacımız yarışmak değil, araçlarımızı kullanarak son süratle rakiplerimize çarpmak ve onların araçlarını parçalayarak onları yarış dışı bırakmaktı. Yani lunaparklarda yer alan çarpışan oto oyununun gerçek versiyonu olan oyunda daha çok aksiyon ön plandaydı. İşte Next Car Game: Wreckfest bu aksiyonu araba yarışı ile birleştiriyor ve çok daha yüksek kaliteli grafiklerle ve üstün detay kalitesi sunan bir fizik motoruyla bize sunuyor.

Next Car Game: Wreckfest’de eski ve hurda araçları kullanmaktayız. Parçalarken hiç de içinizin acımayacağı bu arabalar farklı kategoriler altında sahip. Klasik Amerikan arabalarının yanı sıra Avrupa ve Asya kaynaklı arabalar da oyunda bizi bekliyor. Next Car Game: Wreckfest bize parçaladığımı araçları garajımızda yeniden birleştirme imkanı da veriyor.
FlatOut serisiyle tanıdığımız Bugbear Entertainment’in yeni projesi Next Car Game adıyla tanıtılmıştı. Kickstarter üzerinden oyuncu bağışlarıyla hayata geçen Next Car Game, yeni bir güncellemeyle beraber tam adına kavuştu.

Next Car Game’in tam adı ‘Wreckfest’ olarak açıklandı. Bunun haricinde oyunun Early Access sürümüne gelen yeni güncellemeyle beraber multiplayer desteği de sunulmaya başladı. Şimdilik 18 kişiye kadar multiplayer desteği sunan Wreckfest için yapımcı ekibin ilerideki hedefi bu sayıyı 24’e çıkarmak.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
48.059
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Next Car Game Wreckfest torrent oyun indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5

Crack: FULL

Tarih: 15 Ocak 2014

Dil: ingilizce

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Mafia III PC FULL indir
11.989 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?