My Paper Boat indir

0
 
 
 

My Paper Boat pc indir

My Paper Boat torrent oyun indir

“My Paper Boat”, oyuncu bir ada kağıt tekne kontrolünü devraldı ve çeşitli sularda aracılığıyla yönlendirir. Bunun seyri içinde, bazı zorlukları bekliyor. Bu arada için ideal, küçük bir oyun, – ve bu nedenle, My Paper Boat eğlenceli bir çok şey var.

İsteğe bağlı öğretici ardından, beş değişik seviyeler oyuncu için bekliyor. Hazine mağara, yaz bahçesi, orman, çöl vaha ve kanyon tüm harika tasarlanmış ve Unreal Engine neler yapabileceğini içine bir izlenim vermek vardır.

Üç farklı oyun modu oyuncu cenneti haline mümkün olduğunca yarasız özel hayatının küçük kağıt tekne manevralar yaparken can sıkıntısı için zaman yoktur emin olun. “Toplamak”, çok sayıda sikke oyuncu bulmak ve hepsini toplamak için sular beklemek tüm yayılmış. Atıcılar “Amaç” küçük bir yay Canon hedefleri avlamak olabilir. Ve “Rallye” in, bir anda bazı işaretlere boyunca limana yollarını ana vardır – ilerlemesini engellemeye ellerinden geleni engelleri geçerek …

Her görevin sonunda yüksek puanlama sadece tekneyle için yeni seviyeleri, ama aynı zamanda yeni aksesuarlar kilidini değildir. Her oyuncu kendi bireysel isteklerine uzantıları ve renkleri ile tekne özelleştirebilirsiniz. Başarılar Her bir seviyede mükemmel ek bir teşvik oluşturmak.

Tüm seviyeler, her oyun modunda kullanılabilir. Bir fiziksel hasar sistemi taş veya diğer engellerle çarpışma önemser. Oyun PC ve Mac üzerinde oynanabilir.
Özellikler
5 harika düzeyleri
3 farklı oyun modu
Her oyun modunda kullanılabilir tüm seviyeler
Tekne özelleştirilebilir malzemeler ve renkler
Tekne özelleştirilebilir uzantıları
Kapsamlı, isteğe bağlı öğretici
Başarılar
Multiplatform

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
1.472
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
My Paper Boat indir

Tür: Macera Oyunları, PC OYUNLARI, Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,23 GB

Crack: CODEX

Tarih: 25-09-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?