Grand Theft Auto 5 torrent İndir

23
 
 
 

Grand Theft Auto serisi beşinci oyunuyla devam ediyor. Bu defa Los Santos şehrinde 3 ana karakterle maceraya devam ediyoruz. Rockstar Games serinin daha önceki hiç bir oyununda karşılaşamayacağınız büyüklükteki bir dünyayı sizlere sunuyor.

Michael, Trevor ve Franklin adlı karakterleri yönettiğimiz oyunda banka soygunlarına karışacak, şehirdeki mafya ile uğraşacak ve birbirinden farklı şuçlara karışacağız. Grafiksel olarak bu neslin standartlarını zorlayan GTA V gerçekçi bir atmofer ile karşımıza çıkıyor.

Bu sezonun en çok beklenen oyunlarından birisi olan GTA V’in çıkışına artık sadece saatler kaldı. Oyunun inceleme ambargosu, geçtiğimiz dakikalarda kaldırıldı. Böylece GTA V macera oyununun ilk incelemeleri ve puanları yayınlanmaya başladı.

GTA tutkunlarının çıkması için adeta aylar günler saydıkları yeni oyun GTA V, artık bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Birçok oyuncunun yeni GTA oyunu için yeniledikleri bilgisayar donanımları da hazır duruma gelmiştir diye tahmin ediyoruz. GTA 5’ten oldukça keyif almak isteyenler donanım yenileme işlemlerini aylar öncesinden yapmışlardır bizce. Oyunun sağlam grafik yapısı ve oyun motoru biraz yüksek performansa sahip olan bilgisayarları daha çok tercih edecektir.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
174.968
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?