Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm hd izle 1080p 720p

0
 
 
 

Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm torrent indir

Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm izle ( m720p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm indir ( m1080p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm izle ( BluRay 720p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm indir ( BluRay 1080p ) Türkçe altyazı – Yabancı Dizi indir,
Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm izle ( BRRip XviD ) Türkçe Dublaj – Yabancı Dizi indir,

Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm (1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir
http://www.imdb.com/title/tt0944947
Dizi Türü: Macera, Dram, Fantastik
İmdb Puanı: 9,8/10 – 683.414
Vizyon Tarihi: :Game of Thrones (TV Series 2013– )
Süresi: 55 Dakika

Konu Özeti

Mücadelesi süren bir iktidarlık savaşı ve 5 savaşçıdan birinin şok ölümü ! Joffrey sırtını sağlama almış demir tahtında oturmaktadır. Genç Rob ise kuzeyin egemenliğini kontrol etmekte. Soluksuz maceralarla devam edem harika dizi bu sezonda izleyicisinden tam not alacak gibi göziküyor.
Dizi gayet sakin bir şekilde Daenerys Targaryen üzerinden başlıyor. KRal katili Jaime Lannister kral şehrine doğru giderken yakalanıyor ve teklifi üzerine sinirlenen kış tepesi hainlerinden biri tarafından kılıç tutuan sağ eli kesiliyor. DAha sonra eli boynuna takılarak kralın şehrine gönderiliyor. Khalisi ordusunu lekesizlerden oluşturmak için tüccarla anlaşıyor ve lekesizlerden oluşan ordusuyla o şehri ele geçirip köleliğe o şehirde son veriyor. Bu Khalisinin köleliğe son verdiği ilk şehir olarak geçiyor. Kuzeyde ise yabanilere yakalanan Jon Snow onlar gibi olmaya başlıyor ve Ygritte ile yakınlaşıyor. Yabaniler Jon snow ile birlikte Kara Kaleyi ele geçirme planları yapıyor. Jon Snow işe yurduna geri dönmeye çalışıyor. Duvara tırmanan yabaniler ağır yenilgiye uğruyor ama Jon snowun ekibi güneye geçmeyi başarıyor.
Theon geyjoy ise boltonların elinde oyuncağa dönmüş ve çeşitli işkencelere sırf zevk için mağruz kalmaya başlıyor. Boltonun oğlu Theonun beynini yıkayarak ona Reek adını takıyor ve yanında köpeği gibi kullanmaya başlıyor. Game of thrones 3. sezonunda damga vuran olaylardan bir ise Rob starkın boltonlar tarafından ikiz kulelerde düğün esnasında ihanete uğraması ve Ailesinin askerlerinin köpeğinin ve kendinin burda katledilmesiyle sonuçlanıyor. Tarihe kanlı düğün olarak geçecek olan bu sahne bu ana kadar Game of thrones serisindeki en vahşi sahne olarak izleyicilerin beynine kazınıyor. Arya ise Dog ile tam ailesini bulmuşken ailesinin katledilişine şahit oluyor. Dog Aryayı ordan uzaklaştırıyor. Jon ise yabanilere ihanet edip onlardan uzaklaşıyor. Yigrette ise sevdiğine kıyamıyor. 3. Sezon böyle son buluyor ve 4. sezonun ateşi yanmaya başlıyor.
720p Dizi izle kalitesinde upload edilen bu mükemmel dizi www.torrent-oyunindir.com farkı ile sizlerle keyifli seyirler diliyoruz. Game Of Thrones 3.Sezon Tüm Sezon Ve Bölümlerini Full HD İzleyebilirsiniz.

Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm (720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm(1080p-720p HDTV ) Türkçe Altyazı - indir

Game of Thrones 3.sezon 10 bölüm TürkçeAlt Yazısını İNDİR

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
494
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?