Torrent Oyun indir, Pc, Full Oyun, Oyun Yukle, Tek Link Oyun http://www.torrent-oyunindir.com Torrent Oyun indir, Full Programlar, Yabancı Dizi, Film, Reloaded, Skidrow, Games - Pc, Download, Tek Link, xbox 360, Playstation 33 Sun, 22 Jan 2017 11:17:58 +0000 tr-TR hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.2.4 Watch Dogs 2 deluxe edition İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/watch-dogs-2-deluxe-edition-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/watch-dogs-2-deluxe-edition-indir-full.html#comments Sun, 22 Jan 2017 11:17:58 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13713

Watch Dogs 2 deluxe edition İndir – Full

Watch Dogs 2 deluxe edition İndir – Full Watch Dogs 2 deluxe edition Teknoloji devriminin beşiği San Fransisco Körfez Bölgesinde yaşayan Marcus adında genç ve dahi bir hackersın.
Azılı hacker grubu DedSec’le işbirliği içinde tarihin en büyük hack operasyonunu gerçekleştir; suç baronlarının yurttaşların davranışlarını gözlemek ve kontrol etmek için kullandıkları saldırgan işletim sistemi ctOS 2.0’ı saf dışı bırak.

Gold Edition içerisindeki paketler:

1.Watch_Dogs 2 – Ultra Texture Pack
2.Watch_Dogs 2 – Root Access Pack
3.Watch_Dogs 2 – Punk Rock Pack
4.Watch_Dogs 2 – Psychedelic Pack
5.Watch_Dogs 2 – Black Hat Pack
6.Watch_Dogs 2 – Pixel Art Pack
7.Watch_Dogs 2 – Guru Pack
8.Watch_Dogs 2 – EliteSec Pack
9.Watch_Dogs 2 – Glam Pack
10.Watch_Dogs 2 – Private Eye Pack
11.Watch_Dogs 2 – Urban Artist Pack
12.Watch_Dogs 2 – Ubisoft Pack
13.Watch_Dogs 2 – Dumpster Diver Pack
14.Watch_Dogs 2 – Ded Labs Pack
15.Watch_Dogs 2 – Home Town Pack
16.Watch_Dogs 2 – Guts, Grit and Liberty Pack
17.Watch_Dogs 2 – Season Pass
18.Watch_Dogs 2 – Ultimate Pack
19.Watch_Dogs 2 – Supreme Pack
Included languages:

> English
> German
> French
> Italian
> Spanish
> Russian
> Portuguese
> Polish
> Hungarian
> Czech
> Dutch
> Japanese
> Korean
> Chinese (Traditional)
> Chinese (Simplified)
> Arabian

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/watch-dogs-2-deluxe-edition-indir-full.html/feed 0
Far Cry Primal indir http://www.torrent-oyunindir.com/far-cry-primal-indir.html http://www.torrent-oyunindir.com/far-cry-primal-indir.html#comments Sun, 22 Jan 2017 11:17:28 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=9254

Far Cry Primal PC – FULL İNDİR

Far Cry Primal PC – FULL TORRENT İNDİR ,Far Cry Primal 2016 PC Macera oyunları Beklentilerin fazlasını Oyun severlere vericel. Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesine dönüyor.
Dev mamutların ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanların, besin zincirinin en altında olduğu, büyük tehlikeler ve sınırsız maceralarla dolu Taş Devrine hoş geldin.
Avcı grubunun hayatta kalan son üyesi olarak ölümcül bir cephanelik yapmayı ve acımasız yırtıcı hayvanlardan korunmayı öğren ve Oros topraklarına hükmedip Uç Yırtıcı olabilmek için düşman kabilelerini zekânla yen.
Far Cry Primal OYUN ÖZELLİKLERİ
FAR CRY İLE TAŞ DEVRİ: Taş Devri ortamı, beklenmedik bir kargaşa, tehlikeli durumlar ve Far Cry’ın meşhur hikâyeleriyle dolu bir dönemi keşfetmeni sağlayacak.
HAYATTA KAL: Tecrübeli bir avcı ve grubunun hayatta kalan son üyesi olan Takkar olarak oyna. Tek bir hedefin var: avın sen olduğun bir dünyada hayatta kalmak.
ACIMASIZ BİR TABİAT VE VAHŞİ BİR DÜNYA: Kılıç dişli kaplanların, dev tüylü mamutların ve kocaman geyiklerin kol gezdiği, insanoğlunun hükmü başlamadan önceki bir dünya. Yüksek kızılağaç ormanları, dağlık taygalar, soğuk buzul dağları ve nemli bataklıklar içindeki Oros dünyasında bunların hepsini ve daha fazlasını keşfet.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR.

ÇIKIŞ TARİHİ: 08-01-2017 OYUN FULL SÜRÜMÜ VE CRACKLİ OLARAK ÇIKMIŞTIR..

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/far-cry-primal-indir.html/feed 280
DeadTruth The Dark Path Ahead İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/deadtruth-the-dark-path-ahead-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/deadtruth-the-dark-path-ahead-indir-full.html#comments Sun, 22 Jan 2017 11:16:48 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13738

DeadTruth The Dark Path Ahead İndir – Full

DeadTruth The Dark Path Ahead İndir – FullDeadTruth karanlık ve gizemli sırlarla dolu, karmaşık ve duygusal bir öykü içeren epizodik, birinci şahıs korku macerasıdır. DeadTruth: Dark Path Ahead, DeadTruth serisinin ilk bölümüdür.
Özet:

Michael Anderson adında, sevdiklerini kaybeden bir hayat oynuyorsun, en kötü kabusu haline dönüyorsun. Hem ebeveynleri hem de karısı trajik olaylarla kaybedilmesine rağmen, bir başka yeni trajedi, Michael’ın kardeşi Lusifer’in hayatını gizemli şekilde yitirmesine neden oldu. Korkunç ölümlerin sinsice dolanı, Michael’ı uyuşturucu kullanma karanlık izine götürdü. Michael, kaybolma ve hüznün dinlenmemesi terörüyle sürekli çevrili olmasına rağmen, içerideki bıraktığı tek umut kıvılcımı buluyor ve kayıp kardeşini bulmak ve korkunç kazanın gerçeğini ortaya çıkarmak için bilinmeyenleri içine atıyor. Fakat daha da ileri giderse Karanlığa girer, geride bıraktığı hayat şansının o kadar yavaşladığını fark eder o gölgeye girdiği andan yavaşça soldu, yavaş yavaş gölgeye dönüşmeye başladı.

Bilinmeyen kişiye girmeye hazır mısınız?
Özellikler:

Zorlukları çözerek bulmaca: Bulmaca benzeri tarzda Korku macera oyunu. Oyun boyunca oyuncuya meydan okumak için.
Çevresel ses sistemi Farklı ortamların sesleri atmosfere katkıda bulunur ve oyuncunun korkutucu ipuçlarını verir.
Yüksek kaliteli çevre: Detay, soğuk ortam ve gerginlik ile AAA kalite grafikler.
Sofistike müzik ve sesler.
Zorlayıcı ve detaylı öykü: Oyun boyunca kardeşinizin gizemli kaybolmasıyla ilgili soruların cevaplarını bulma. Geçmişteki ana karakterlerin zavallı yanılgıları.
İnteraktif ortamlar: Nesnelerle etkileşim kurabilirsiniz! Basit bir sürükleme ve bırakma arabirimi aracılığıyla nesneleri kaldırın ve hareket ettirin.
Dikkat:

DeadTruth şiddet, uyuşturucu kullanımı, gore ve güçlü bir dil içerir.

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/deadtruth-the-dark-path-ahead-indir-full.html/feed 0
Road Fist PC İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/road-fist-pc-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/road-fist-pc-indir-full.html#comments Sun, 22 Jan 2017 11:16:45 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13736

Road Fist PC İndir – Full

Road Fist PC İndir – FullRoad Fist klasik 80’lerin / 90’ların dövüş filmlerinden ilham alan bir Beat ’em up tarzı aksiyon oyunudur. 3D hareket, bilateral görünümde (2D) yeni bir panorama oluşturarak daha fazla özgürlük katıyor ve müzikçiden daha fazla yön duygusu istiyor. Oyun ve zorluk Dark Souls gibi bir dayanıklılık sisteminin uygulandığı ve karşılaşılan her düşmanın ölümcül olabileceği oyunlara dayanıyor. Kasvetli görünüme, uyarıcı, yoğun ve çeşitli bir soundtrack eşlik ediyor.

Korku ve kaos kentin dışına yayılmıştır. Uyuşturucu kaçakçısı Volcan, kanlı imparatorluğunu Yol Yumruğu’na inşa etmek amacıyla çevresindeki mahallelere hakim oluyor. Sadık astlarının yardımına güvenir. Bunların arasında katiller, paralı askerler ve suçluların çeteleri de var. Ancak her şey kayıp gibi gözükmüyor. İki yetenekli sokak savaşçısı (Aris & Kyra) güçleri birleştirmeye ve Volcan’ın kirli planlarını bir kereliğine durdurmaya karar verdi. Yolcu yumruklarının tehlikeli sokaklarında onlara rehberlik etmek, daha fazla masum insanın hayatını kaybetmesini önlemek size kalmış. Uzun bir gece geliyor. Yağmur, sis, toz ve kan zorlaştıracaktır. Unutmayın, yumruklarınız en iyi müttefikleriniz olacaktır.

▪ Birlik Motorunda üretilmiştir.

▪ Xbox ve PS4 Oyun Paketi desteği (önerilir).

▪ 6 benzersiz ve zorlu patron.

▪ Her bir karakter için bireysel oyun ilerlemesi ve unlockable bonus kıyafeti.

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/road-fist-pc-indir-full.html/feed 0
The Last Hope Trump vs Mafia İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/the-last-hope-trump-vs-mafia-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/the-last-hope-trump-vs-mafia-indir-full.html#comments Sun, 22 Jan 2017 11:16:42 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13732

The Last Hope Trump vs Mafia İndir – Full

The Last Hope Trump vs Mafia İndir – Full The Last Hope: Trump vs Mafia, geçen yılın uykusunu vuran “The Last Hope” un devamı niteliğindeki bir filmin devamı. Sen tüm ülkelerin başkanı John Trump’sin. Yemin ettikten kısa bir süre sonra bir konferans için Avrupa’ya gidersiniz, ancak uçağınız mafya üyeleri tarafından yıkılır. Bütün eski ülkelerden gelen Mafya ve teröristler size karşı savaş açtı. Şimdi bu karmaşayı düzeltmelisin. Mafyazolar, teröristler ve robotlarla savaşmalısınız:
– Fransa, ABD, Türkiye, Moldova Cumhuriyeti, Kanada, Çin;
– Çok çeşitli silahlar: Keskin Nişancı Tüfeği, Tabanca, El bombası, Kılıç vb .;
– Ulaşım Araçları: Trumplane, Trumpomusine, Tren;
Teslim olmak ya da Mafya’nın Dünyayı ele geçirmesine ya da bir kez ve herkese bulaştırmasına siz karar vereceksiniz!
* Oyun ticaret kartları içeriyor

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/the-last-hope-trump-vs-mafia-indir-full.html/feed 0
Greenwood the Last Ritual PC İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/greenwood-the-last-ritual-pc-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/greenwood-the-last-ritual-pc-indir-full.html#comments Fri, 20 Jan 2017 14:03:39 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13715

Greenwood the Last Ritual PC İndir – Full

Greenwood the Last Ritual PC İndir – Full Greenwood The Last Ritual, izometrik bakış açısı ile Vatikan’ın elçisi olarak oynayacağınız bir macera oyunudur. Vadide Laneti kırmak için pentagramların büyüsünü kullanın. Aynı zamanda bu Laneti kendine karşı koymaya ve yaşatmaya çalışmalısın.

Oyun alternatif ortaçağ Avrupa’da gerçekleşir. Karanlık Çağının ve Bariyer Yaratılışının bitiminden bu yana beş yüz yılı aşkın süredir. Şeytanlarla savaşın dehşeti uzun süredir unutulmuş durumda, Paladinler’in emri büyük bir efsane haline geldi ve Avrupa’nın kötülüğe maruz kaldıkları Engizisyon şimdi Kilisenin başıdır.

Greenwood Vadisi, kabadayı merkez dağlarından uzakta yaşayan çok sayıdaki uzak ilçelerden biridir. Bununla birlikte, genç bir Kontenin ani hastalığı dağ vadisinin barışını bozmaktadır. Tedavisi sırasında bilinmeyen şeytana sahip olduğu ortaya çıktı. Vadinin İnkılapcısı, Konteye yardım etmeye çalışır ve başarısızlıkla sonuçlanan bir şeytan çıkarma ritüeli gerçekleştirir. Şimdi Greenwood ölüm ve delilik ile lanetli.

Laneti bozmaya çalışan Vatikan elçisi olarak oynuyorsunuz. İlçeyi keşfetmek, ruh dünyasıyla iletişim kurmak, kötülüğü atmak ve Vadinin sırlarını keşfetmek. Kendi hayatta kalma ve zihin durumunu unutma. Pentagramların ve ışığın büyüsü, Lanete karşı tek korumanızdır

Anahtar özellikler:
– Vadinin açık dünyasına mistik bir macera;
– Dünyayı keşfedin, öğeleri toplayın, bulmacaları çözün;
– Pentagramların büyüsünü öğrenir ve kullanır;
– Ruhlarla iletişim kurun;
– Kötülüğü yok et;
– Eski lanetten kurtulmak;
– Kendinizi Lanetten korumak için ışığı kullanın;
– Exorcism’i tamamlamanın bir yolunu bul.

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/greenwood-the-last-ritual-pc-indir-full.html/feed 0
Warhammer 40.000 Sanctus Reach İndir – Full Strateji http://www.torrent-oyunindir.com/warhammer-40-000-sanctus-reach-indir-full-strateji.html http://www.torrent-oyunindir.com/warhammer-40-000-sanctus-reach-indir-full-strateji.html#comments Fri, 20 Jan 2017 14:03:28 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13717

Warhammer 40.000 Sanctus Reach İndir – Full Strateji

Warhammer 40.000 Sanctus Reach İndir – Full Strateji Warhammer 40,000: Sanctus Reach sizi karanlık bir karanlık çağına ve sonsuz savaşa götürür. Yıldızlar arasında barış yoktur: İnsan İmparatorluğu her yönden her türlü tehditle kuşatılmıştır. Onların arasında Orklar, barbarca ve savaşa benzer bir xeno ırkıdır. En ateşli liderlerinden Grukk Face-Rippa, Red Waaagh’ı yönetiyor! Sanctus Reach sisteminde. Dünyanın sonundaki dünyalar milyarlarca Ork’a düşer, tek bir son gezegen Green Tide’a karşı direne kadar: Alaric Prime’ın Şövalye Dünyası. Uzay Kurtlarının cesur bir şirketinin, sistemdeki insanlığın son kalesini savunmak için durduğu nokta budur …

Warhammer 40,000: Sanctus Reach, daha önce hiç görmediğiniz gibi 3D dönüşlü strateji oyunudur: hızlı, derhal, derin, etkileyici bakmak ve son derece eğlenceli! İki uzlaşmaz ve uzun hikaye odaklı kampanyalarla Stormclaw ve Kurt Saati ile Orklar’a karşı mücadelede Uzay Kurtlarına yol gösterin. Warhammer 40.000 evreni hayata geçiren benzersiz ve son derece ayrıntılı 3B modelleri olan birkaç düzineden fazla özgünlükle hazırlanmış birim ve kahramanları yönetin.

Oyun zengin ve çeşitlidir: puanlarınızı harcayın, listenizi yapın, dağıtımınızı seçin ve savaşın! Hizmetinizdedir olan ünitelerin farklı yetenekleri, güçlü ve zayıf yönleri vardır, seviyeleyebilir ve senaryolar arasında taşınır. Birçok farklı silah arasından seçim yapın, yanlarınızı izleyin ve araziyi akıllıca kullanın: herhangi bir taktik tercih hayati önem taşıyacaktır.

Bir kampanya sistemi ile bir çatışma modu, bir harita jeneratörü ve çok oyunculu PBEM ++ oyunu destekliyor, sonsuz tekrar oynatma imkânı sunuyor.

Özellikler:

• Kampanya sırasında Uzay Kurtları Uzay Gemileri’ne veya Çatışma Savaşlarında Orkların yeşil dalgasına öncülük edin!
• İki kampanya: Stormclaw (20’nin üzerinde misyon ve çatışma!) Ve Kurt’un Saati (25’in üzerinde misyon ve çatışmalar!)
• Güçlü Uzay Wolf’un kahramanları Krom Dragongaze, Ragnar Blackmane ve Jarl, Fenris’in Yüksek Kralı Logan Grimnar’ın yanı sıra Ork Warbosses Grukk FaceRippa ve Mogrok da Mangla gibi oynayın
• 30 Kan Kurbağası kutusundan korkunç Avcıya uzanan Wolf Space birimleri – Ve efsanevi İmparator Şövalye Gerantius’u yönetin!
• 30 Ork Goff birimi müthiş Gorkonaut’u da içeriyor!
• Yeni yetenekler ve taktik seçeneklerin kilidini açan kampanyalar sayesinde birim deneyim seviyesi ilerlemesi
• Birçok farklı arazi ve ortamda oluşturulan çatışma haritaları
• Slitherine’ın çevrimiçi PBEM ++ sunucusunu ve bir sıralama sistemini kullanarak bağımlılık yapan çok oyunculu modlar

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/warhammer-40-000-sanctus-reach-indir-full-strateji.html/feed 0
Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji http://www.torrent-oyunindir.com/stars-in-shadow-pc-indir-full-strateji.html http://www.torrent-oyunindir.com/stars-in-shadow-pc-indir-full-strateji.html#comments Fri, 20 Jan 2017 14:03:06 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13719

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji

Stars in Shadow PC İndir – Full Strateji Stars in Shadow, sıra tabanlı 4X bilim kurgu stratejisi oyunudur. Yıldızları keşfedin, uzak dünyalara yerleşin ve yıldızlar arası bir imparatorluk kurun. Eski teknolojileri kurtarın ve yabancı liderlerle pazarlık yapın. Bir çift tutkulu strateji oyuncusu tarafından hazırlanan Stars in Shadow, imparatorluğun yönetimini, sofistike sıra tabanlı taktik savaşı ve ayrıntılı dünya yapımı özelliklerini taşıyor.
ÖZELLİKLER
Epik Kapsam:
Yıldızlar arası seyahatin başlangıcından başlayarak, teknolojik ilerlemenin dört döneminde ilerleyin. Gezegensel terraforming bilimini keşfedin, piyade taburlarınızı mech’larla savaşa hazırlayın ve filolarınızı destroyer birlikteliğinden Planet yok Dread Stars armada kadar büyütün.

Değişik Faizler:
7 Altı yabancı ırktan oluşan oynanabilir hizip. Her hizip, farklı araştırma gücü ve teknoloji seçeneklerine sahiptir. İttifaklar kurmak, komşu türleri fethetmek veya eski eserler keşfetmek, ek araştırma yolları açabilir. Hangi dünyaların size uygun olacağı, esnaf veya ittifakların sunulabileceği ve komşularınızın size güvenmeye istekli olup olmadığı etkilenen yarışınızı akıllıca seçin.

Stilize Edilmiş Ayar:
Kendine özgü bir çizgi roman sanatı tarzı ve orijinal, ayrıntılı bir evren arka plan öyküsü sizi bir sürükleyici oyun dünyasına çekiyor. Benzersiz bir yabancı karakter dökümüyle etkileşim kurun, arkadaş edinin ve insanları etkileyin veya düşmanlarınızı ezin ve onlardan önce göründüğünü görün.

Odaklanmış Üst Düzey Strateji:
Farklı yabancı nüfusların ve yaşadıkları dünyaların sunduğu eşsiz özelliklerden yararlanarak geniş ve çeşitli bir imparatorluk inşa edin. Köle bir nüfusta yapılan deneyler, Galaktik Konsey’deki popülaritesinizi düşürebilir. Düzgün bir kaynak ve gezegensel gelişim modeli, imparatorluğunuz büyüdüğünde bile oyunun ilerlemesini sağlar.

Derin Terse Dayalı Taktiksel Çatışma:
Kompleks 2D dönüşlü taktik savaşlarda rakibinize karşı yüzleşin. Düşmanınızın füze barajını puan savunması veya müdahaleci kullanarak karşılayın, ardından enerji silah aralığına yakın olun! Shadow’un taktik motorundaki yıldızlar, sıralı oyunlarda nadiren görülen çeşitli özellikleri içerir. Çoklu gemi komutları, büyük filo savaşlarını bile hızlı tempolu tutuyor ve akıllı birim davranışları, minimum düzeyde mikromeyle sıkı denetime izin veriyor. Tamamen olanları görmek için herhangi bir etkileşimi tekrar oynatma yeteneğini koruyarak, önceden kaçınılmaz olan savaşları otomatik olarak çözün.

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/stars-in-shadow-pc-indir-full-strateji.html/feed 0
Ashbourne PC İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/ashbourne-pc-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/ashbourne-pc-indir-full.html#comments Fri, 20 Jan 2017 14:02:48 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13721

Ashbourne PC İndir – Full

Ashbourne PC İndir – Full Ashbourne, fantezi dışı bir açık dünya rol yapma oyunudur ve 15. yüzyıldan kalma bir dünyada bulunur.

Endewyn’in şerefini korumak amacıyla imparatorluğunuz adına savaşırken, Endewin imparatorluğunun şövalyesi olan Alexander Marshal’ın rolünü üstlenin; insanlar budur. Oyuncular, Endewyn’i savaşa yönlendirecek, düşmanları ve yolda duran diğer şeyleri silip süpürecek.
Özellikler
İsteğe bağlı yan aktivitelere sahip, arayüze dayalı hikaye
İskender’in gözünden, ashbourne’nin maceraya dayalı hikayesini takip edin, tamamlamak için dünya çapında isteğe bağlı yan etkinlikler yapın.

Farklı savaş tarzlarına izin veren akışkan dövüş sistemi
Ashbourne’s, oyuncuların uyarlayabileceği farklı savaş tarzlarına sahip olan bir dizi ölümcül silah kullanarak düşmanın ölümcül saldırılarına izin veren sıvı bir dövüş sistemi içeriyor.

Sarmalanan 15. yüzyıl dünyası
Ashbourne, dinamik aydınlatma, hava durumu ve günün hangi saatlerinde farklı atmosfere izin verebileceği ve keşfederken NPC davranışını etkileyebileceği, sürükleyici bir ortaçağ 15. yüzyıl dünyasına dayanıyor.

Çoktan seçmeli diyalog sistemi
Oyuncunun diyalog seçimi, dünyada izledikleri yolu değiştirebilir. Bir saygı ve sadakat sistemine bağlı olarak, değerler diyalog seçeneklerine ve eylemlerine dayalı olarak dalgalanmaktadır.

Ekonomi
Dünyanın dört bir yanında bulunan tatsız malları tüccarlara fazladan para satmak veya Endemyr’daki herhangi bir meyhanede Alea’yı oynayarak madeni paralar için kumar oynayabilirsiniz.

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/ashbourne-pc-indir-full.html/feed 0
Watch Dogs 2 full pc indir http://www.torrent-oyunindir.com/watch-dogs-2-full-pc-indir.html http://www.torrent-oyunindir.com/watch-dogs-2-full-pc-indir.html#comments Wed, 18 Jan 2017 17:44:52 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=12802

Watch Dogs 2 full pc indir

Watch Dogs 2 full pc torrent full indir Aksiyon Başlıyor Watch Dogs Kaldıgı yerden devam ediyor. Artık hemen hemen tüm oyunlar PC, Sony PS4 ve Microsoft Xbox One platformlarında satışa sunuluyor. Hatta, yeni yapımlardan biri PC platformu için geliştirilmesi büyük hayal kırıklığına uğruyoruz.  15 Kasım’da PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için raflardaki yerini alacak Watch Dogs’un devam yapımının sistem gereksinimleri kesinleşti.

Far Cry ve Assassin’s Creed serilerinin yapımcısı Ubisoft, şimdi de Watch Dogs 2 için harekete geçti. Yapım, bahsi geçen üç platformda, 15 Kasım 2016’da satışa sunulacak.

LG V20’ye işkence ettiler
LG V20’ye işkence ettiler

Daha önce ortaya çıkan sistem gereksinimlerinde herhangi bir değişiklik görünmüyor. Yani orta düzey sistem sahipleri bile kült oyunun nimetlerinden faydalanacak:

Watch Dogs 2’nin Sistem Gereksinimleri:
Asgari Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista (64 bit)
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 2,66 GHz / AMD Phenom II X4 940
Ram: 6 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 (768 MB) / AMD Radeon HD 5770 (1024 MB)
Kullanılabilir Alan: 20 GB
DirectX: DirectX 11

Azami Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i7-4770K 4-Core 3.5 GHz / AMD FX-9370
Ram: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290 (2 GB)
Kullanılabilir Alan: 20 GB
DirectX: DirectX 11

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 18-01-2017

TÜRKÇE OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/watch-dogs-2-full-pc-indir.html/feed 0
Don Bradman Cricket 17 İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/don-bradman-cricket-17-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/don-bradman-cricket-17-indir-full.html#comments Wed, 18 Jan 2017 13:51:33 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13705

Don Bradman Cricket 17 İndir – Full

Don Bradman Cricket 17 İndir – Full Don Bradman Cricket 17, daha fazla seviyede çeşitli oyun ve hassaslık sunarak en iyi vuruş, bowling ve saha deneyimini sunan yeni bir devrimci kontrol sistemi getiriyor.

Yarasa, yeni helikopter, ters tarama ve kürek atışlarıyla profesyonel gibi davranıyor.

Hızlı teslimatlarınızı bacaklar, kesiciler, çapraz dikişler ile karıştırarak veya doosra veya googly dahil olmak üzere eğirme ile gitmek suretiyle rakibinizi yere serin.

Yeni bir ‘refleks yakalama’ sistemi de dahil olmak üzere gelişmiş saha tarama. Fielding ayrıca sınırlardaki slaytlar ve sırt sırtlarını, ayrıca röle atışlarını içerir.

Daha derin bir kariyer modu, deneyimli bir profesyonel ya da sadece klüp kriketinde başlayacak bir çaylak arasından seçim yapmanızı sağlar.

Hareket, tüm oyun modlarında ilk kez kadın kriket takımı da dahil olmak üzere birinci sınıf kriket takımı tuttu.

Oyun deneyiminizi kişiselleştirmenizi ve paylaşmanızı sağlayan, dünyanın ilk stadyum ve logo yaratıcısı.

Topluluk tarafından oluşturulan binlerce oyuncu, takım, hakem, stadyum ve logoda indirebilir ve oynayabilirsiniz.

 

Çıkış Tarihi: 17 Oca 2017

]]> http://www.torrent-oyunindir.com/don-bradman-cricket-17-indir-full.html/feed 0 She Remembered Caterpillars İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/she-remembered-caterpillars-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/she-remembered-caterpillars-indir-full.html#comments Wed, 18 Jan 2017 13:50:59 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13703

She Remembered Caterpillars İndir – Full

She Remembered Caterpillars İndir – Full She Remembered Caterpillars, rahatsız edici fungipunk estetiği olan bir renk eşleştirme bulmaca oyunudur. Kuş saçan tırtıllar, canlı renklerdeki Gammiler ve yaşayan bir mimari ile phantasgamorphic bir dünyada oyunun oyuncuları, bir bilim adamının babasını kurtarma arayışı içinde olanları dinleyecek.

Bölümler ilerledikçe, bu garip evrenin daha fazlası kendisini açığa çıkaracaktır: Burada ne tür bir felaket meydana geldi? Katılan oyuncular kimlerdir? Ve Gammies bu rüya manzaralarında tam olarak ne yapıyor?

Intel Level Up Oyun Demosunun En İyi Yapboz Oyunu Ödülünü kazanan She Remembered Caterpillar, problem çözme kapasitesini test ederek her biri son dersler üzerine binen zorlukları arttıran bulmaca haline getireceksiniz.

Özellikler
Symmetrain’den (IGF 2014 Öğrenci Vitrini Ödülü) yaratıcı Daniel Leander Goffin’ın muhteşem resmi.
Her biri yeni bir mekanik ya da farklı bir renk sunan 40 seviyeli beyin bükülen bulmaca.
Galaxy On Fire ve ünlü Deponia (1-3) franchise’ın besteci Thomas Höhl tarafından unutulmaz bir soundtrack.
She Remembered Caterpillars, renk körlüğü tarafından şekiller ve sembollerin eşsiz kullanımı sayesinde kolayca oynanabilir

Çıkış Tarihi: 17 Oca 2017

]]> http://www.torrent-oyunindir.com/she-remembered-caterpillars-indir-full.html/feed 0 Torn Tales PC İndir – Full http://www.torrent-oyunindir.com/torn-tales-pc-indir-full.html http://www.torrent-oyunindir.com/torn-tales-pc-indir-full.html#comments Wed, 18 Jan 2017 13:50:24 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13701

Torn Tales PC İndir – Full

Torn Tales PC İndir – Full Torn Tales PC 3 kahraman partinizi, folklorun parçalanmış sayfalarını onarmaya çalışırken yönlendirin. Evil, sevdiğiniz masalları yok etti. Bu gerçek zamanlı kadro tabanlı RPG‘de canavarları ve Yırtık Hikayeleri boyunca düşmanları parçalayın.

Robin Hood, Kar Beyazı ve Dr Jekyll & Hyde’ın güçlerini kötü Ciltçi tarafından monte edilen karanlık ortamda birlikte savaşırken kullanacaksın. O, sizi bekletmek için efsanevi topraklardan düşmanları bağlamıştır, bu yüzden beklenmedik duruma hazır olun.

Karakterlerinizi yenilemek için zengin yetenek ağaçları kazanın. Ekibinizin toplam mücadele potansiyelini en yükseğe çıkaran yükleri seçin. Savaşta kurşun karakterini daha da zorlaşmak için değiştirin. Lore & fable’ın topraklarını keşfedin, Geppetto’nun Koruyucu Altın Yüzüğünden Ahab’ın Fury Amulet’ine kadar çok çeşitli varyasyonla ganimetler toplamaya çalışın.

Becerilerini geliştirin ve sonsuz Arena modunda yeni yetenek kombinasyonları deneyin. Küresel liderlik tablolarıyla dünyanın en iyi oyuncularıyla nasıl karşılaştırdığınızı görün.

RPG tabanlı gerçek zamanlı takım – farklı ancak tamamlayıcı becerilere sahip üç kahramanın bir partisine önderlik eder.

Klasik masalların yırtık manzarası içinde – kötülüğü bildiğimiz şekliyle fantezi dünyasına bulaştırdığında ayarlayın.

Derin beceri ağacı – Hyde’nin deliliği veya Snow White’in zehirli elması gibi her karakterin eşsiz yeteneklerinin kilidini açın ve yükseltin.

Loot – binlerce olası eser toplamak için yeteneklerinizi / becerilerini benzersiz kombinasyonlarla artırın.

Karakter takas mechanic – farklı strateji ve yetenekler için taktiklerini orta savaş arasında değiştir.

5 Benzersiz krallıklar – Masallardan çalınan alemleri ziyaret edin ve dünyaya özgü birçok canavarla savaşın. Sonuna ulaşın ve bildiğiniz patronları çok iyi yenin.

Arena modu – çok sayıda canavar ve düşmanla sınırsız sonsuz savaşlar.

Global leaderboards – arena modunda kimlerin en uzun süre dayanabileceğini görmek için dünya çapında oyuncularla rekabet eder.

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/torn-tales-pc-indir-full.html/feed 0
Pit People PC İndir – Erken erişim Oyunları 2017 http://www.torrent-oyunindir.com/pit-people-pc-indir-erken-erisim-oyunlari-2017.html http://www.torrent-oyunindir.com/pit-people-pc-indir-erken-erisim-oyunlari-2017.html#comments Tue, 17 Jan 2017 11:23:28 +0000 http://www.torrent-oyunindir.com/?p=13691

Pit People PC İndir – Erken erişim Oyunları 2017

Pit People PC İndir – Erken erişim Oyunları 2017 Trajik olarak benzersiz kahramanların tam bir dökümü Pit’ten birlikte yükselecek. Erken erişim Oyunları 2017 bir harikalar diyarında hareketlerini belirledikçe kaderinizi koruyun!

Hızlı tempolu, turn-tabanlı, co-op maceramızda, arayışınıza girip keşfedersiniz, müthiş ganimetler bulacaksınız, savaşçılarınızı kişiselleştirin ve garip türler alacaksınız. Sinirli robotlar, ölümcül vampirler ve vahşice sevimli kurabiye insanlarla dolu düşmanca bir dünyada hayatta kalmayı umut ediyorsanız, birliklerinizi ve çeliklerini topla!
Önemli Noktalar:
Tek Kişilik Oyuncu Modu
2 Oyuncu Co-op (yerel ve çevrimiçi)
Yerel 2v2 Arena
2 Kişilik Çalgıda 2 Kişilik (Çevrimiçi)
Gizemli ve gçlü bir anlatıcıdan “Rehberlik” (Will Stamper tarafından seslendirildi, “BattleBlock Tiyatrosu”)
İmza Büyü sanat tarzı ve mizah

How To Play:
2. Extract
3. NOTE:
• To activate Steamworks Fix start Payday 2 Demo steam://install/251040 installation for a few seconds, then stop, delete and run the game.
• Be sure you have steam cloud enabled.
4. Play game

]]>
http://www.torrent-oyunindir.com/pit-people-pc-indir-erken-erisim-oyunlari-2017.html/feed 0