Evolve Digital Deluxe Edition indir

1
 
 
 

Evolve full + crack indir

Evolve full + crack indirAna oyun artı Av Mevsimi Geçiş almak için Evolve Dijital Deluxe sürümü satın alın. Av Mevsimi Pass 4 yeni avcılar ve düşük bir fiyat için 3 özel Magma canavar derileri içerir.

PC Canavar Yarış Edition’ı Evolve
Ek bonus dijital içerik içeren Evolve PC Canavar Yarış Edition ile bir sonraki aşamaya avı atın:

• Evrim: Av Mevsimi Geçiş – avcılık parti artırın. Evolve Av Season Pass 4 yeni avcılar ve düşük bir fiyat için 3 özel Magma canavar derileri içerir. Goliath, Kraken veya Wraith özelleştirmek için hemen Magma derileri kilidini.
• Beşinci Oynanabilir Canavar – Goliath, Kraken, Wraith ve Behemoth yalnız değilsiniz. Beşinci oynanabilir Canavar Kesme geliyor ve PC Canavar Yarış Edition dahildir.
• İki Daha Hunters – Kesme Hunters tehdit eden daha Canavarlar ihtiyaç vardır … ve onlar geliyorlar yap. Iki ek Avcılar koloni kurtarmak için savaşa katılmak için alın.
• Dört Canavar Skins (Sınırlı Zaman Exclusive): Bu sınırlı bir süre Özel Canavar derileri ile patron Hunters göster. Goliath, Kraken, Wraith ve Behemoth: o ilk dört Canavarlar her biri için bir cilt ile Kayma geldiğinde Behemoth serbest bırakılmasını kutlayın.

Bu Oyun Hakkında
Evrim çoğu En önemlisi, 2015 yılında gelen oyun ödül kazanan yapım 60 ödül kazanan, Evolve aynı yıl resmi E3 ve Gamescom göster ödül En İyi ikisi kazanan ilk oyun.

Doğanın vs insanın vahşi dünyada, avcı ya da av vardır? Turtle Rock Studios, Evrim dört avcı yüz-off tek bir oyuncu kontrollü canavara karşı çok oyunculu shooter nesil getirmek. Senin av sapı sizin saldırı yürütmek ve adrenalin dolu 4V1 maçlarında tepe avcı kanıtlamak.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
6.377
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Evolve Digital Deluxe Edition indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları

Boyut: 26,5 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 07-06-2015

Kaynak: CODEX

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Sky Break indir
51 bakılma
Killing Room indir
40 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?