Europa Universalis IV Mare Nostrum indir

0
       
 
 

Europa Universalis IV Mare Nostrum indir

Europa Universalis IV Mare Nostrum indir Mare Nostrum Paradox Development Studios tarihsel büyük strateji oyunu, Europa Universalis IV en çok satan en yeni genişleme olduğunu. Eğer erken modern dünya ile ulus rehberlik gibi şimdi emrinde daha fazla araç var.

Adından da anlaşılacağı gibi, Mare Nostrum deniz savaşı ve ticaret kontrolüne bağlı yeni sistemler tanıttı. senin filoları güç milletin toplamak denizcilerin sayısına bağlıdır ve gemileri artık devriye görevleri ve alanları verilebilir. yeni ticaret ligleri oluşturmak için seçenekler ve diğer iyileştirmeler bir dizi vardır.
Ana Özellikler
Harita Paylaşımı: Harita Paylaşımı: Bu belirli bir bölgenin kendi haritası için diğer ulusları sorabilir yeni bir diplomatik eylem olduğunu.
Deniz Görevler: Yeni görev sistem bir bölge için filoları göndermek ve onları hayatta kalmak için beklemek onu kolaylaştırır.
Berberi Korsanları: Kuzey Afrika kökenli Müslüman devletler altın ve denizciler için komşularının kıyıları baskın olabilir.
Ticaret Ligler: Tüccar cumhuriyetleri ortak savunma ve daha da önemlisi, ortak zenginlikleri için kendi Ticaret Ligi içine küçük ulusları işe.
Condottieri: Milletler bölge için değerli para kazanmak, diğer insanların savaşlarda savaşmak için kendi ordularını dışarı kiralayabilirsiniz.

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 05 Nisan 2016

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
     
     
5.102
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?