Distant Star Revenant Fleet indir

0
 
 
 

Distant Star Revenant Fleet indir

Distant Star Revenant Fleet indirUzak Yıldız: Revenant Fleet dinamik olarak oluşturulmuş bir galaksideki kalıcı gemi yükseltmeleri ile filo tabanlı dövüş sahip PC için gerçek zamanlı, uzay-strateji oyunudur.

Uzak Star: Revenant Fleet, bir yakın-yıkılmış A’kari filosunun kalan son gemi kontrol altına almak ve Orthani ile nihai bir hesaplaşmaya doğru antik, galaktik savaş yoluyla savaş gibi güçleri yeniden oluşturmanız gerekir.

RTS gibi mi? Roguelike gibi mi? Uzay gibi mi? Bu sizin için bir oyun!

Uzak Yıldız: Revenant Filo roguelike elemanları ile hızlı tempolu RTS oyun birleştirir. Sen karıştırmak ve gemi küçük filo maç silahlarını yükseltmek, deneyim, yeni beceriler kazanmak ve misyon türleri bir dizi yaşıyor, sistem tarafından galaksi sistemi geçiş yapabilirsiniz. Her playthrough farklı bir deneyim yani galaksideki her sektör ve her sistem içinde görev dinamik olarak oluşturulur. Hikaye olayları size saldırıya (ya da düşman saldırısı) olsun veya olmasın etkileyecek seçimler bir dizi ödüllendirilir veya gemi yükseltme seçeneği sunuyoruz.

Tüm bir ürkütücü atmosfer müziği ile güzel tasarlanmış evren içinde set – Uzaktan Yıldız: Revenant Filosu tekrar ve tekrar oynuyor olacağız bir oyundur …

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
2.782
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Distant Star Revenant Fleet indir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 465 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 22-06-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?