Delta Force Task Force Dagger torrent indir

0
 
 
 

Merhaba;
Torrent-oyunindir.com takipci dostlarımız biraz nostalji yapalım dedik vee size Delta Force Task Force Dagger oyununu paylaşıyoruz. iyi oyunlar :))

Oyunumuzun konusu diğer seridekiler gibi aynıdır. Dünya barışını sağlamak ve bunu bozmak isteyen teröristleri ortadan kaldırmak. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet güzeldir. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

Delta Force Task Force Dagger oyununda Novalogic, Voxel Engine ismini bir grafik motoru kullanılmış. Bu sayade 500 metre ileride dağda pusuya yatmış bir teröristi görebilir, ona göre önlemlerinizi alabilirsiniz. Bu oyunumuda delta force 3’e yeni eklenen hiçbir teklonoloji bulunmamaktadır. Fakat oyunumuza biraz daha heyacan katabilmek için Pakistan sınırından geçmek isteyen teröristlere karşı havadan ve karadan harekat düzenleyebilirsiniz.

Oyunumuza 25 tane Afgan görevi, 10 tane farklı tipte özel harekat timi, 30 tane silah eklenmiş. Ayrıca Task Force Dagger serisinde oyunumuza 10 yeni harita daha eklemiş. Oyun genel hatlarıyla Delta Force 3 benzetilmiş.

Delta Force Task Force Dagger

Yukarıda da değindiğimiz gibi Delta Force Task Force Dagger oyununun grafikleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış. Oyundaki en küçük ayrıntıyı bile görüp önlemlerinizi alabilirsiniz. Ses efektleri ise grafikler de olduğu gibi başarılıdır.

Sonuç olarak Delta Force serisinden hoşlanan ziyaretçilerimiz Delta Force Task Force Dagger oyununu deniyebilir. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiştir.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
6.678
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
BENZER OYUNLAR
Mafia III PC FULL indir
10.734 bakılma
Stay Close PC indir
648 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?