Cossacks 3 Days of Brilliance indir – Full

0
       
 
 

Cossacks 3 Days of Brilliance indir – Full

Cossacks 3 Days of Brilliance indir – FullGSC Game World, Cossacks 3 için ilk DLC olan Brilliance Günlerini sundu ve 17-18 yüzyıl Avrupa’daki savaş alanlarına daha da derinlik ve içerik katıyor. Yeni tarihsel kampanya, çeşitli misyonlar, birimler ve daha birçok deneyiminizi geliştirin!

Ana Özellikler:

Polonya kampanyası: 17. yüzyılda Polonya tarihinin en heyecanlı olaylarını yaşayın. Klushino’nun dahi Muhareberi’nden Viyana’da Büyük Tasarruf’a kadar, güçlü kanatlı hussarları, Avrupa’nın en büyük zafere ve zafer çağında götürür.
Yeni özel misyonlar: 5 yeni heyecan verici misyon sizi Avrupa’nın dört bir yanına götürecek ve 17. ve 18. yüzyıl Eski Dünya’nın önemli tarihi askeri olaylarında genel rolünü üstlenmenize izin verecektir.
Ek ülkeler: Her biri kendi benzersiz yeni yapıları, birimleri ve müzik temaları olan güçlü Danimarka veya hızlı Hollanda gibi oynayın.
Yepyeni orijinal birimler: Yeni ülkeler ve Polonya için Cossacks 3’e özgü orijinal yeni birimler de dahil olmak üzere 5 yeni birlik, ayaklarını 17. yüzyıl Avrupa’sının savaş alanlarına yerleştirecek.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
     
     
2.174
OYUN BILGILERI 1 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?