C&C Red Alert 3 indir

0
 
 
 

Electronic Arts, oyuncuların favori gerçek zamanlı strateji serisini yeni özellikler, güçler, teknolojiler ve farklı bir dünya ile geri getiriyor; Red Alert 3! Artık sadece tek başınıza değil, co-op olarak arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilir ve düşmanlarınıza karşı iş birliği yapabilirsiniz.

Önceki oyunlarda, iki grup arasında (Allies vs Soviets) Müttefiklerin (Allies) zaferiyle sonuçlanan bir savaş anlatılıyordu. Bu savaşın ardından, Sovyetler çaresizlik içinde bir zaman makinesi icat eder ve zamanda geriye giderek Albert Einstein’i öldürürler. Amaçları, Müttefikler’in kendileri yenerken kullanıları silah teknolojisinin üretimine engel olmaktır. Normal zamana geri döndüklerindeyse, her şey değiştiği için yepyeni bir dünya ve bu yeni dünyanın kontrolü için üç farklı grup arasında geçen yeni bir dünya savaşı ortaya çıkar.

Red Alert 3, böyle yaratıcı bir senaryo eşliğinde oyuncuların karşısına çıkıyor. Ve her zaman olduğu gibi, farklı grupların farklı hikâyelerini oynayabiliyor ve oyunun geleceğine sizler karar veriyorsunuz.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
3.400
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
C&C Red Alert 3 indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.62 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 28 Ekim 2008

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

BENZER OYUNLAR
Sky Break indir
64 bakılma
Killing Room indir
41 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?