Bound By Flame

0
 
 
 

Spiders Studios tarafından geliştirilen oyunda bir ateş iblisi tarafından zehirlenen ve insan üstü güçlere sahip olan bir karakterin rolüne bürünüyoruz. Bu aşamada seçim tamamen bize kalacak. Bu güçleri iblislerin yolunda mı kullanacağız, yoksa insani yönlerimizi koruyacak mıyız? Bir aksiyon-rpg oyunu olan Bound by Flame ilgi çekici bir yapım.

İçinizdeki şeytanı evcilleştirin ya da onun güçlerini açığa çıkarın.

Yedi Buz Lordu ve onların Ölü Orduları tarafından yıkıma uğramış bir dünyada, bir alev iblisi tarafından ele geçirilmiş bir askersiniz.

Bütün seçimlerinizin sonuçlarının karşınıza çıkacağı bu RPG’de içinizdeki iblisin güçlerini açığa çıkarmak ya da onu reddedip insanlığınızdan ödün vermemek arasında seçim yapmalısınız.

Yetenek ağaçları yoluyla yeteneklerinizi ve savaş stilinizi istediğiniz gibi geliştirin: bir Warrior olarak ağır silahlar kuşanın, Ranger’ın çift hançerini sinsice kullanın, ya da Pyromancer’ın yıkım gücü yüksek alev büyülerini tercih edin. Yanınıza, Vertiel’ın korku salan yaratıklarına karşı verdiğiniz taktik ve tepkiye dayalı gerçek zamanlı epik savaşlarda size yardımcı olacak karakter sahibi yoldaşlar alın. Tehlike büyüdükçe içinizdeki ruhunuza göz dikmiş iblisin gücü size daha da cazip gelecek…

Hangi yolu seçeceksiniz?

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
1.388
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Bound By Flame

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 4.63 GB

Crack: CODEX

Tarih: 8 Mayıs 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

BENZER OYUNLAR
Mafia III PC FULL indir
11.817 bakılma
Sky Break indir
198 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?