Autodesk AutoCAD 2015 [64bit]

0
AÇIKLAMA RESİMLERYorum yap
 
 
 

Autodesk AutoCAD 2015 [64bit]

Autodesk AutoCAD 2015 [64bit]
Autodesk AutoCAD 2015 [64bit] Pre-Release dahil Keygen- X-Kuvvet [MUMBAI-TPB]

AutoCAD 2D ve 3D bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve hazırlanması için bir yazılım uygulaması – bir masaüstü uygulaması olarak 1982 yılından bu yana mevcut ve 2010 yılından bu yana mobil Web-ve bulut tabanlı bir uygulama olarak, şu anda AutoCAD 360 olarak pazarlanan.

Gelişmiş ve Autodesk, Inc. tarafından pazarlanan, AutoCAD ilk Aralık 1982 yılında piyasaya sürüldü – öncesinde Autodesk kurucusu John Walker tarafından orijinal biçiminde bir yıl satın edilerek. Yazılım şu anda on sekizinci nesil pazarlanmaktadır.

Autodesk’in amiral gemisi ürünü olarak, Mart 1986 ile AutoCAD gibi “polyline” ve “eğri uydurma” olarak fonksiyonları ile dünya çapında en her yerde mikrobilgisayar tasarım programı haline gelmişti. AutoCAD tanıtımı öncesinde, çoğu diğer CAD programları bir grafik terminal veya iş istasyonunda çalışan her CAD operatörü (kullanıcı) ile, anabilgisayar bilgisayar veya minicomputers koştu. [Kaynak belirtilmeli]

AutoCAD 1994 yılı itibariyle dünya çapında kurulan 750 eğitim merkezleri ile diğer meslekler arasında mimarlar, proje yöneticileri ve mühendisler, dahil olmak üzere sanayi bir dizi genelinde kullanılmaktadır.

NOT: Bu yeni bir sürümü tamamen kaldırın yüklemeden önce, sadece, o Final Sürüm tüm özellikler olmayabilir Test içindir Beta versiyonu

Autodesk AutoCAD 2015 [64bit] Pre-Release Incl Keygen- X-FORCE- [MUMBAI-TPB]

AutoCAD is a software application for 2D and 3D computer-aided design (CAD) and drafting — available since 1982 as a desktop application and since 2010 as a mobile web- and cloud-based app, currently marketed as AutoCAD 360.

Developed and marketed by Autodesk, Inc., AutoCAD was first released in December 1982 — having been purchased a year prior in its original form by Autodesk founder John Walker. The software is currently marketed in its eighteenth generation.

As Autodesk’s flagship product, by March 1986 AutoCAD had become the most ubiquitous microcomputer design program worldwide, with functions such as “polylines” and “curve fitting”. Prior to the introduction of AutoCAD, most other CAD programs ran on mainframe computers or minicomputers, with each CAD operator (user) working at a graphical terminal or workstation.[citation needed]

AutoCAD is used across a range of industries, including architects, project managers and engineers, among other professions, with 750 training centers established worldwide as of 1994.

NOTE: This is a Beta version meant for Testing only, it may not have all the Features of Final Version, Before Installing a newer version Uninstall it completely.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
10.444
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Autodesk AutoCAD 2015 [64bit]

Tür: Full Program indir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 2.03 GB

Crack: FULL

Tarih: 08-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?