Assault Suit Leynos indir

0
       
 
 

Assault Suit Leynos indir

Assault Suit Leynos indir Dünya, dördüncü dünya savaşının ve azalan kaynakların etkisiyle sarsılırken, uluslar arasındaki zorlu ateşkes insanlığın yıldızlara ulaşmasına tanık oluyor. Koloniler yerleşmiş, kaynaklar çıkarılmış ve geleceğin yıldızlar daha parlak görünüyor. Ve barış nihayet mümkün görünürken, uzayın en derin bölgesinden bilinmeyen bir düşman ortaya çıkarak insanlığı tehdit ediyor. Onları yalnızca bir şey durdurabilir: Assault Suit Birliğini konuşlandırmak!

Yepyeni HD görseller ve sesler, eski tip oyun tasarımıyla birleşerek çok sevilen Mega Drive klasiğini günümüze getiriyor.
Uzaylı tehdidini uzaya geri göndermek için bir Assault Suit’e atla ve side-scrolling uzaylı patlatmalı aksiyonun sekiz aşamasını deneyimle!
AS’ini yıkıcı silahlardan oluşan büyük bir koleksiyonla donat, her aşamadaki alt görevleri tamamla ve sonraki savaşta kullanılacak daha fazla silahın kilidini aç.
Atari Modu oyunla karıştırmak üzere çok sayıda oyun değiştiricisinin kilidini açarak veya Klasik Modu deneyerek, seçkin bir AS pilotu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığını gör!

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 1 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
 
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
     
     
345
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Assault Suit Leynos indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3,3 GB

Crack: CODEX

Tarih: 31-08-2016

Dil: ingilizce

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?