Adventure Park indir

0
 
 
 

Kendi kişisel zevklerinize ve fikirlerinize uygun bir lunapark kurun. Hayal gücünüzü sınırlayacak hiçbir limit yok!

Eğlenceli ve heyecanlı atraksiyonlarla lunaparkınıza ziyaretçi çekin. Ziyaretçileriniziden edineceğiniz kazanç ve tepkiler ile parkınızı daha da çekici hale getirin.

Parkınızı tüm zamanların en iyi ve en heyecan verici lunaparkına dönüştürün!

Hayallerinizin lunaparkını kurun! Senaryo modunda oynayın ya da 8 farklı haritadan istediğinizde serbest bir oyun başlatın.

Roller coaster’lar ve daha fazlası! Ziyaretçilerinize sansasyonel eğlence araçları sunun (serbest düşüş kulesi, dönme dolap gibi). Serbest inşa sistemi ile çeşit çeşit, devasa roller coaster’lar kurun. Parkınızın ziyaretçilerini heyecandan titretin!

Macera insanları acıktırır ve susatır! Parkınıza uygun bir altyapı inşa edin. Yemek standları, hediye dükkanları ve gerekli personel ile ziyaretçilerinizi rahat ettirin.

Her şey yöneticinin kontrolü altındadır! Parkınızı başarıya ulaştırmak istiyorsanız parktaki bütün süreçlere hakim olmalı ve onları en akıllı şekilde nasıl yöneteceğinizi bilmelisiniz. Son derece kapsayıcı yönetim sistemi kolay anlaşılır bir yapıdadır ama aynı zamanda tecrübeli oyuncular için bile zorluklar içerir.

Her zaman bir şeylerin olduğu canlı bir park! Heykel, lamba, çit, kaya ve bitki gibi objeler parkınızı daha da çekici hale getirmek için çok sayıda seçenek sunar.

   

EN GÜNCEL OYUN VE CRACK DOSYALARI İÇİN FACEBOOK SAYFAMIZI TAKİP EDİN DAİMA GÜNCELDİR.

 
Facebook Sayfamızı Beğenin
   
 

İNDİRME DOSYALARIMIZ YENİLENDİ

 
 
 
 
 
 
 
   
     
1.834
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Adventure Park indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 636.42 MB

Crack: PROPHET

Tarih: 8 Kasım 2013

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

BENZER OYUNLAR
Iron Fish pc indir
368 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?